Naujienos

Vakaras Tu žinojai, kaip naktį vėjuotą, ošia Nemuno krašto beržai…“

2020-09-25

        Rugsėjo 24 d. 18 val. Jūrės kaimo bendruomenės namuose įvyko vakaras  „Tu žinojai, kaip naktį vėjuotą, ošia Nemuno krašto beržai…“ skirtas  poeto Pauliaus Širvio atminimui.

 Renginio metu buvo skaitomi gražiausi eilėraščiai ir skambėjo dainos, kurių  žodžių autorius yra Paulius Širvys.

Svarbi informacija piniginės socialinės paramos gavėjams

2020-09-17

         Nuo š.m. spalio 1 d. keičiasi piniginei socialinei paramai gauti kreipimosi tvarka dėl paskelbtos ekstremalios situacijos Lietuvos Respublikoje.

         Interesantai, besikreipiantys dėl piniginės socialinės paramos (pašalpų, kompensacijų būsto šildymui, karštam ir geriamam vandeniui, kietam kurui ir dujoms, kredito, paimto daugiabučiam namui atnaujinti palūkanų apmokėjimo) bei kitų išmokų, bus priimami tik iš anksto registravęsi telefonu.

 Išankstinė registracija prasidės nuo rugsėjo 21 d. žemiau nurodytais telefonų numeriu:

  Kazlų Rūdos seniūnijoje –    tel. nr. 8 343 95275

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos informacija

Įgyvendinamas projektas ,,Kuriame, bendraujame, dalinamės“

 2020-09-15

         Jūrės kaimo bendruomenėje vyksta projekto „Kuriame, bendraujame,  dalinamės“ darbai. Atnaujinami ir restauruojami prieš 30 metų tautodailininko Skirmanto Šemetos sukurti mediniai kaimo ir senųjų  kaimo kapinių kryžiai ir kaimo istoriją primenančios medinės Renato Gružinsko sukurtos skulptūros. Darbus savanorystės pagrindais atlieka šaunūs ir išradingi kaimo ir bendruomenės vyrai. Jų dėka išsaugoti kaimo savitumą atskleidžiantys kūriniai ilgiau puoš mūsų aplinką.

Kelio darbai

 2020-08-31

        Šiuo metu  Jūrės kaime intensyviai vyksta Medelyno gatvės ir kelio Jūrė – Kazlų Rūda  remonto darbai. Dėmesio, remontuojamose atkarpose,  greitis apribotas.  Būkite atidūs, vairuokime saugiai.