Projektai

Projektas ,,Vaikų žaidimo aikštelės įrengimas Jūrės kaimo bendruomenės namų kieme“

Jūrės kaimo bendruomenė teikė paraišką 2021 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai pagal antrąją sritį Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams ir gavo finansinę paramą projekto įgyvendinimui.

Projekto idėja – viešojoje erdvėje prie Jūrės kaimo bendruomenės pastato įrengti vaikų žaidimo aikštelę, skirtą įvairaus amžiaus vaikams turiningai leisti laisvalaikį.

Projekto tikslas – sukurti palankią aplinką augantiems bendruomenės gyventojų vaikams, užimtumui ir bendravimui  viešoje erdvėje prie bendruomenės namų. Tam tikslui bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Ją sudaro dvivietės balansinės sūpynės, karuselė, gimnastikos kompleksas „Robinas“, žaidimų kompleksas „Traukinys“, metalinės dvigubos sūpynės, staliukas su kėdutėmis „Laukymė“. Vaikus prižiūrinčių asmenų patogumui prie vaikų žaidimų aikštelės įrengti spalvingi suoliukai, teritorijoje pastatytos šiukšliadėžės.

Paramos suma 5000 eurų.

Savivaldybės lėšos 682 eurai.

Bendra projekto vertė 5682 eurų.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis 2021-02-28 – 2021-10-31.

Projektas „Jūrės kaimo bendruomenė: prisijungusi, efektyvi ir kurianti Lietuvos bendruomenė“.

         Dalyvaudama  projekto „Prisijungusi Lietuva“ veiklose  Jūrės  kaimo bendruomenė laimėjo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurse ir  įgyvendina projektą „Jūrės kaimo bendruomenė: prisijungusi, efektyvi ir kurianti Lietuvos bendruomenė“.

      Projekto idėja – sukurti Jūrės kaimo bendruomenės internetinę svetainę, kuri įtrauktų bei įtinklintų kuo daugiau bendruomenės narių į bendruomenės vykdomas veiklas ir sumažintų skaitmeninę atskirtį.                      

     Projekto tikslas – sukurti Jūrės kaimo bendruomenės tinklalapį, kuriame   bus galimybė pristatyti kaimo ir bendruomenės istoriją, veiklą, dalintis naujienomis ir informacija ne tik tarp bendruomenės narių, bet ir platesnei auditorijai. Sukurta svetainė padėtų palaikyti ryšį su kraštiečiais, kurie domisi ir nepamiršta savo šaknų ir gimtojo krašto, bendruomenės narius, kaimo žmones ir visuomenę susipažindintųtų su bendruomenės naujienomis, veikla ir kita aktualia informacija.

  Paramos suma – 1000 Eurų.

  Projekto įgyvendinimo laikotarpis 2020-04-01 – 2020-08-31.

Konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse“

       Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos kartu su valstybinius kelius prižiūrinčiomis regioninėmis įmonėmis ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga jau 10 metus organizuoja konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“. Jūrės kaimo bendruomenė šiame konkurse dalyvauja jau 8 metus. Konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ savo grupėje Jūrės kaimo bendruomenė laimėjo III vietą. Šiais metais teikiama paraiška konkursui „Eismo saugumas bendruomenėse 2020 – 2021“.

Projektas „Kuriame, bendraujame, dalinamės“

      Projekto tikslas – stiprinti kaimo gyventojų bendruomeniškumą, saugoti ir prižiūrėti gyvenamųjų vietovių savitumą kuriančius elementus: medžio drožėjų sukurtas skulptūras ir kryžius, skatinti bendruomenės savarankiškumą tenkinant viešuosius jos poreikius, stiprinti jos narių sutelktumą ir tarpusavio pasitikėjimą, gebėjimus, bendruomeninę veiklą.

 Paramos suma  617,00 Eurų.

 Projekto įgyvendinimo trukmė – 2020-06-01 – 2020-12-31.

 Projekto partneriai – Bebruliškės kaimo bendruomenė.